מחירון שירותי ניקיון בהתזת חול

כמה עולה ניקוי בחול? מחירים מומלצים לעבודות התזת חול נפוצות

המומחים בניקוי בהתזת חול

073-7020133

 

מחירון שירותי ניקוי בהתזת חול - לשנת 2022

מתעניינים בשירותי התזת חול ורוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? ובכן, קשה מאוד לתת מחירי התזת חול מדויקים מבלי להבין עד הסוף את סוג העבודה, כמות העבודה הנדרשת במטרים מרובעים, וכמו כן את כמות וסוג הלכלוך אותו יש להסיר.

כאמור "התזת חול" הפך למושג רחב הכולל בתוכו שלל טכניקות של התזה לרבות התזה פתוחה יבשה, התזת חול רטוב, וכמו כן התזה יבשה או רטובה במיכלי התזה סגורים.

בנוסף, גם המושג "חול" הינו מושג כללי שאינו דווקא עשוי מחול סיליקה אלא יכול להיות חול מיניראלי אחר, בזלת, גרגרי ברזל, כדוריות זכוכית, ואף קרח יבש.

יחד עם זאת ניתן לקבוע מספר כללי אצבע שיתנו לכם הערכת מחיר כללית לעלות ממוצעת מומלצת להתזת חול.

מחיר ניקוי בהתזת חול לפי מטר

בפרויקטים בעלי נפח שטח בינוני ומעלה לכך ניתן לחשב את העבודה לפי מטרים מרובעים. ברוב המקרים העלות תנוע לפי מפתח של כ 55 ש"ח ומעלה למטר בתוספת חומר הניקוי או ה"חול" הנדרש להתזה. מחיר זה אינו תקף לעבודות קטנות- שבהם נהוג לקחת סכום מינימום הגעה.

מחיר ניקוי בהתזת חול לפי יומית

עלות של קבלן התזת חול מומחה בתוספת משאבת חול ניידת לפי מפרט העבודה עלול לנוע החל מ 1350 ש"ח ליום, לא כולל עלות חומר ה"חול" הנדרש.

מחיר השכרת משאבת התזת חול

אנחנו לא נוהגים להשכיר מכונות התזת חול בגלל הסכנות הגדולות הטמונות בהפעלת מכונות אלא שמפיקות תפוקות גבוהות מאוד תחת לחצים אדירים שעלולים בקלות לפגוע ברכוש ובנפש אם לא יתופעלו בצורה הנכונה. עקב כך, אלא אם מדובר במקרים בהם יש לבצע את תהליך הניקוי בתא ניקוי סגור, אנו מגיעים עד מקום ביצוע העבודה.

יחד עם זאת, ניתן להשכיר גרניקים לניקוי בלחץ מים גבוה בעלות ממוצעת של החל מ 600 ש"ח ליום לפי סוג המכונה הנדרשת והספקי הניקוי שלה. 

 

מחיר התזת חול במיכל התזה סגור

את רוב העבודות הגדולות יש כמובן לבצע בשטח באמצעות משאבות חול ניידות מונעות על גבי מנועי דיזל או אמצעים חשמליים על פי סוג המשאבה הנדרשת. יחד עם זאת, בעבודות קטנות יותר של אלמנטים שניתן להעביר בקלות ממקום למקום מומלץ לעתים לבצע את ההתזה בתוך מיכל התזה ייעודי סגור בשטחי החברה. לרוב עלות של ניקוי בהתזה במיכל יעלה החל מ -400 ש"ח לעבודות קטנה בינונית ומעלה. המחיר כולל חומר "חול".   

 

בצעו השוואת מחירים לשירותי התזת חול והיווכחו בעצמכם

התקשרו עכשיו לקלבלת הצעת מחיר מנצחת לשירותי התזת חול מקצועיים

073-7020133

 

שתף